Akce


Intenzivní hydratace pleti

Intenzivní hydratace pleti

Kyselina hyaluronová je základním kamenem při tvorbě kožních buněk. Jednou z nejdůležitějších biologických vlastností této kyseliny je její schopnost vázat vodu, a to mnohem více než jiné přírodní látky. Díky této vlastnosti zajišťuje pleti nepřekonatelnou hydrataci a jemnost. Zásadně působí na stimulaci a růst nových buněk, takže omezuje i tvorbu vrásek.

Ultrazvukové ošetření je nejznámějším ošetřením v oblasti krásy. Ultrazvuk dosahuje velmi rychlých a vynikajících výsledků. Vyhlazuje vrásky, urychluje obnovu buněk, redukuje kruhy a váčky pod očima a velice dobře zapracovává účinné látky do pleti.

V dubnu zdarma aplikace kys. hyaluronové a její zapracování ultrazvukovou hlavicí ke kompletnímu ošetření.

 

Mikromasáž očního okolí

Mikromasáž očního okolí

Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje.  Je velice citlivé, snadno bývá poznamenáno věkem, únavou, nesprávnou životosprávou a to vše má za následek otoky a první viditelné vrásky. Oči prezentují naši celkovou fyzickou i duševní kondici.

Mikromasáž  je speciální druh kosmetické masáže, příznivě ovlivňuje váčky pod očima, zklidní  otoky víček, sníží se nitrooční tlak,  je to prevence proti mimickým vráskám a je ideální k získání svěžího vzhledu.

Během měsíce února zdarma ke kompletnímu ošetření pleti.