23. 2. 2018

O nás

Kadeřnictví, vlasový salon

Náš tým kadeřníků se pravidelně zúčatňuje školení italské firmy BES – Beauty&Science a pracuje výhradně s jejími produkty. Krémové oxidační barvy BES HI-FI se řadí mezi světovou špičku ve svém oboru. Součístí barvy je včelí vosk, který nahrazuje chemická zhušťovadla. Přítomné obilné proteiny dodávají vlasům lesk a současně plní regenerační funkci. Kvalitní péče, střih a módní trend barev jsou u účesů samozřejmostí. Zrovna tak poradenství a pomoc řešení individuálních problémů vlasů a vlasové pokožky. Kadeřníci Vám sestaví ucelenou řadu vlasové kosmetiky i pro domácí použití. V nabídce je též řada HERGEN – léčebná vlasová kosmetika, jejíž cílené aplikování odstraňuje například potíže s padáním vlasů, s lupy a podobně.


Kosmetika

Zdravá a krásná pleť je přáním každé ženy. To, jak o sebe a svou pleť pečujeme vidíme na pleti již dnes, ale naše úsilí se projeví i za několik měsíců a let. Zkuste se tedy v dnešní uspěchané době alespoň jednou za měsíc na chvilku zastavit a dopřát si čas jen pro sebe. Návštěva u nás nebude jen péčí o pleť, ale i úžasnou relaxací, která Vás příjemně naladí na celý den.

Máte problém s ucpanými póry, objevila jste první mimické vrásky nebo prostě jen Vaše pleť není taková jaká bývala? Správným výběrem kosmetických přípravků a profesionálním ošetřením (důkladné, ale šetrné čištění pleti, kosmetická masáž obličeje, krku i dekoltu nebo mikromasáž očního okolí) dosáhneme lepšího vzhledu pleti. Nikdy není příliš brzy či pozdě starat se o svou pleť, výsledky nás totiž provázejí celým životem.


Masáže

Všechny námi nabízené druhy masáží uvolňují masírované svalstvo, čímž se povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje výživa a okysličení buněk a zvyšuje se elastičnost svalstva. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Másáž přináší nejen úlevu od bolesti, ale i relaxaci a dotek navozující pocit uvolnění a svěžesti.


Pedikúra a manikúra

V oblasti pedikúry a manikúry Vám náš personál zajistí odbornou péči o Vaše nohy a ruce. Nebojte se usadit do pohodlného křesla a péči o Vaše ruce a nohy svěřte našim pedikérkám a manikérkám.