23. 2. 2018

Služby

Kadeřnictví

Nejdůležitější je první dojem. Každý miluje upravené vlasy. Získejte novou image!

Služby stavíme na profesionalitě, individuálním přístupu ke klientům, vysoké úrovni a odborné dovednosti a praxi.
Kvalitní péče, střih a módní trend barev jsou samozřejmostí. Zrovna tak poravizwriting.com/denství a pomoc řešení individuálních problémů vlasů a vlasové pokožky. Kadeřníci Vám sestaví ucelenou řadu vlasové kosmetiky.

 • BES Regal Zero barvy
  Jedná se o multifunkční barvu umožňující 100% univerzální použití při poskytování služeb barvení vlasů v kadeřnickém salónu. Permanentní barvy nebo oxidační barvy jsou vyráběny na bázi různých barevných pigmentů vybraných podle barevných niancí, kterých hodláme dosáhnout.
  Mezi složkami přípravku REGAL ZERO není PPD (parafenylendiamin), ale moderní barevné pigmenty, které ve své správné kombinaci plně nahrazují PPD, jenž je v některých případech odpovědný za alergické reakce.
  Barevné pigmenty podléhají oxidačnímu procesu a jsou přeměňovány na složitější molekuly barev. Tato oxidační reakce se mění a závisí na mnoha faktorech, zejména na alkalitě bazických složek. U přípravku REGAL ZERO se nezvyšuje jeho zásaditost čpavkem, díky čemuž můžeme provádět parfémované kosmetické barvení, které dokáže vytvořit vyváženou koncentraci a oxidaci barevných pigmentů ve vnitřní struktuře vlasů. Tyto pigmenty jsou obsaženy v nosném základu, který po rozředění s developerem při správném poměru vytváří emulzi, která se snadno nanáší a roztírá do vlasů, což je důležité pro dosažení dokonalého výsledku.
 • Kreativní střih
  Pomocí znalosti barev a geometrie střihu lze vytvořit sugestivní kreace. Díky barevné harmonii, morfologii a použití různých technik dokážeme vytvořit mix jemných kontrastů u romantického i rafinovananého výrazu. Stylové střihy – rovné, stupňovité, barevné proužky a čupřiny jsou ve spojení s novými barvami kolekce výrazem emocí a vášní.
 • Vlasový styling
  V nabídce společnosti BES máme širokou škálu vlasových stylingů. Kadeřníkovi umožňuje volné pole působnosti při výběru těch nejvhodnějších přípravků podle druhu ošetřovaných vlasů a požadovaného účesu. Tzn. podpora vln, mokrý efekt, styling při tvorbě společenských účesů atd.
  Vše je možné zakoupit pro domácí péči.
 • Barva: okouzlující poselství
  Barva hraje v módním konceptu vlasů směrodatnou roli. Může být považována za “okouzlující poselství” založené na komunikaci, harmonii, svádění a zároveň zahrnující další aspekty jako charakter a módu.
  Komunikace: protože barva vyjadřuje veselost, marnivost, styl, bezpečí, třídu každé jednotlivé ženy
  Harmonie: protože barvu vlasů lze sladit s barvou pleti, očí, oděvu, šperků
  Svádění: protože barva vlasů odhaluje záhadnou smyslnout vrozenou každé moderní ženě
  Charakter: protože barva vlasů vyjadřuje způsob bytí
  Móda: protože barva vlasů je módní trend a fashion
 • Melír a kontrastní melír
  Melírovací linie BES je linie nejnovějších odbarvovacích přípravku, které zaručují to nejšetrnější odbarvování nebo zesvětlování vlasu.
  Kontrastní melír BES Kontrast je přípravek, který umožňuje vytvořit kontrasty a výrazné barevné efekty. Vytváří barevné odstíny zesvětlením a barvením zároveň. Dosáhnete s ním rychlého a stálého barevného efektu na přírodních tmavých, světlých a barevných vlasech.

Kosmetika

 • Kompletní kosmetické ošetření
  Odlíčení, změkčení pleti, čištění, zklidnění, sérum dle stavu pleti, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, závěrečný krém.
  Hluboké čištění začíná odstraněním povrchových nečistot a následnou aplikací změkčujících látek. Podle stavu pleti se provádí mechanické odstranění nečistot nebo ošetření ultrazvukovou špachtlí.
  Ultrazvuková špachtle je velký pomocník při čištění pleti, je vhodná pro všechny věkové kategorie i typy pleti. Ošetření je bezbolestné, pleť je bez podráždění a zarudnutí. Působí na pokožku jemnými vysokofrekvenčními vibracemi, odstraňuje odumřelé buňky a z póru nečistoty.
  Kosmetická masáž patří mezi nejúčinnější a nejpříjemnější úkony v kosmetice. Nedokáže ji nahradit žádný kosmetický přístroj. Při masáži dochází k prokrvení kůže, zlepšuje se přísun kyslíku, živin, urychluje se metabolismus, odplavování škodlivin, odstraňují se nejstarší buňky rohové vrstvy . Masáž působí na nervová zakončení v kůži a tím příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Pravidelnou masáží lze oddálit proces stárnutí.
 • Mikromasáž očního okolí
  Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje. Je velice citlivé, snadno bývá poznamenáno věkem, únavou, nesprávnou životosprávou a to vše má za následek otoky a první viditelné vrásky. Oči prezentují naši celkovou fyzickou i duševní kondici.
  Mikromasáž je speciální druh kosmetické masáže, příznivě ovlivňuje váčky pod očima, zklidní otoky víček, sníží se nitrooční tlak, je to prevence proti mimickým vráskám a je ideální k získání svěžího vzhledu.
 • Depilace
 • Barvení řas a obočí
 • Korekce obočí

Relaxační masáže

Masáže poskytují úlevu a uvolnění svalům ztuhlých stresem, sedavým zaměstnáním, dlouhodobým, či jednostranným zatížením.

Délka masáže: 60 – 90 min, nebo dle potřeby.

Masáž můžeme zvolit celkovou, nebo při konkrétním problému masáž částečnou.

 • Klasická masáž
  Patří mezi manuální relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav masírované osoby. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.
 • Antimigrenózní masáž
  Je nejúčinnější masáží k prevenci před migrénou, nebo prostředkem k jejímu odstranění. Masáž je určena pro každého s bolestmi krční páteře a hlavy.
  Každodenní stres, který na nás působí, se nejvíce promítá do šíje, kde dochází k ztuhnutí svalstva a stlačení krevního řečiště. To vše způsobuje bolest hlavy.
 • Lymfatická masáž
  Je velice důležitou a uznávanou léčebnou metodou, kterou lze využít při léčení chronických otoků a odstraňování celulitidy. Lymfatický systém je jedním z prostředků přenášejících tento odpad, čímž pomáhá udržet tělo zdravé.
 • Baňková masáž a baňková terapie
  Masážní baňkování patří k uznávaným starověkým čínským metodám. Je sice razantnější variantou masáží, ale také příjemnou, při které prakticky nevznikají hematomy.
 • Masáž lávovými kameny
  Při masáži horkými kameny se používají nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo, uvolňují některé anionty kovů, ale zároveň mají jakou si sílu, která dokáže odstraňovat bolest a negativní energii. Teplo, které vychází z vulkanických kamenů a speciální masáž dokonale uvolní tělo, uklidní mysl a zbaví vás stresu a napětí.
 • Čínská masáž – TUINA
  Je kombinací technik pro zlepšení toku energie (čchi) uvnitř těla a nárůst vitality. Je kombinací hmatů k uvolnění svalů a stimulací meridiánů (energetických kanálů) s akupresurou bodů. Podstatou čínské masáže je obnovit proudění energetických toků.
 • Dornova metoda
  Je jednoduchý manuální způsob, jak Vám pomoci při akutních problémech nebo dlouhodobých bolestech v zádech a kloubech. Můžeme ji považovat za celostní metodu, která léčí nejen příznaky nemoci, ale i samotné příčiny onemocnění.
 • Breussova masáž
  Je metoda, která spočívá i intenzivním vtírání masážního oleje po celé délce páteře, přičemž důraz je kladen na postižená místa. Breussova masáž je jemná, energická a účinná metoda, kterou lze působit na nervový systém a pohybový aparát a to především páteř. Takto prováděná masáž se dá velice dobře kombinovat s Dornovou metodou.

Kontraindikace jsou u každé masáže trochu jiné, v zásadě ale platí:

 • Při horečce a zánětlivých infekčních onemocněních
 • Při postižení kůže hnisavým nebo plísňovým chorobným zánětem
 • V místech čerstvého poranění kůže
 • Při nádorových onemocněních
 • Při krvácivých chorobách
 • Při pokročilé aterosklerózy a osteoporóze
 • První trimestr gravidity, 2 měsíce po porodu
 • Masáž provádíme minimálně 2 hodiny po jídle